Кафедра мовної підготовки

Мова:

ЕКСКУРСІЯ ДО ПЛАНЕТАРІЮ

Слухачам підготовчого відділення Харківського національного університету радіоелектроніки цікаво все, що пов’язано з наукою і технікою. Дізнавшись, що найбільший у світі телескоп було створено у Харкові, а також що у місті є космічний освітній центр, наші слухачі відвідали харківський «Планетарій».

В екскурсії взяли участь іноземні громадяни з різних куточків світу: Марокко, Єгипту, Судану, Ємену, Йорданії, Коморських островів, Афганістану і Туреччини. Разом з викладачами кафедри мовної підготовки вони відвідали інтерактивну екскурсію у музеї космонавтики і уфології «Космос», де дізналися про аномальні зони планети, познайомилися зі стародавніми мапами зоряного неба, макетами небесних тіл, астрономічними і навігаційними приладами, з посланнями землян іншим цивілізаціям, з астрономічними даними про можливість життя в інших світах, спостереженнями льотчиків і космонавтів, знімками NASA і багатьма іншими унікальними експонатами.

Велику зацікавленість викликала художня частина експозиції. Кожен бажав сфотографуватися із зірковими прибульцями, щоб потім поділитися незвичайними фото з рідними та друзями.

Потім слухачі підготовчого відділення відвідали Зоряну Залу, де подивилися мультимедійну програму «Краса та велич Космосу!», дізнались про нові історичні факти з космічних досліджень та побачили захоплюючу картину зоряного неба на куполі зали.

Експонати та програма планетарію викликали у іноземних слухачів захоплення та бажання продовжити знайомство з науковим та культурним життям Харкова.

ЕКСКУРСІЯ ДО ПЛАНЕТАРІЮ