Кафедра мовної підготовки

Мова:

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОВА І СПЕЦІАЛЬНІСТЬ». Зміна формату заходу

14–15 травня 2020 року кафедра мовної підготовки проводить III Міжнародну науково-методичну конференцію «Мова і спеціальність: актуальні проблеми навчання іноземців у закладі вищої освіти». Учасники конференції обговорять питання довузівського та вузівського навчання іноземних громадян у ЗВО.

Конференція проводиться напередодні 90-річного ювілею Харківського національного університету радіоелектроніки.

З перших днів свого створення діяльність ХНУРЕ була спрямована на серйозну багатогранну науково-дослідну роботу. Університет завжди готував фахівців, потреба в яких гостро стояла перед державою. За 90 років свого існування університет яскраво продемонстрував унікальну здатність до інноваційних перетворень, що відповідають викликам часу, завжди підтверджуючи при цьому свою інтелектуальну і наукову потужність.

З кожним роком ХНУРЕ динамічно зростає і розвивається.

Актуальність спеціальностей і висока якість підготовки фахівців привертає увагу іноземних громадян з багатьох країн світу. Саме тому в 1992 році було створено кафедру мовної підготовки. У роботі кафедри, яка існує вже 27 років, продуктивно реалізуються базові принципи університету радіоелектроніки: відкритість, креативність, професіоналізм, постійний розвиток, оновлення, активний пошук ефективних методів роботи та інновацій.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-2

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ