Кафедра мовної підготовки

Мова:

Новини

ЕКСКУРСІЯ НА КАФЕДРУ БМІ

ЕКСКУРСІЯ НА КАФЕДРУ БМІ

14.06.2021

Перед кожним одного разу постає питання: ким бути? Обирати майбутню професію треба так, щоб вона приносила радість та задоволення. І якщо сферу майбутньої діяльності наші іноземні слухачі собі вже уявляють, то напрямків може бути безліч. Тому наші слухачі звертаються за порадою до своїх кураторів груп. Викладачі кафедри мовної підготовки регулярно ведуть профорієнтаційну роботу з абітурієнтами-іноземцями: проводять бесіди, організовують екскурсії на кафедри нашого університету, запрошують провідних фахівців.

Так наші слухачі відвідали кафедру біомедичної інженерії. Одними з головних напрямків діяльності кафедри є фундаментальні та прикладні дослідження, розробка нових медичних приладів, електронних засобів та програмного забезпечення у галузі охорони здоров’я, інклюзивної освіти, спортивної медицини, екології, нанотехнологій, біофотоніки та електрохімічної аналітики. Проведена екскурсія викликала жвавий інтерес, безліч питань у закордонних слухачів і у багатьох з’явилося бажання вчитися саме тут.

Докладніше
НАШІ ВІДМІННИКИ

НАШІ ВІДМІННИКИ

31.05.2021

З найперших днів навчання особливу увагу викладачів привертають до себе слухачі, які відрізняються високим рівнем відповідальності, серйозним ставленням до навчання, прагненням до поставленої мети, такі, що демонструють якості лідерів. Ці слухачі, поза всіма сумнівами – майбутні відмінники.

Сьогодні ми назвемо найкращих слухачів довузівської підготовки, які були визначені за підсумками I семестру.

Докладніше
ТУТ ВСЕ НА ВІДМІННО – СПАСИБІ ПІДФАКУ

ТУТ ВСЕ НА ВІДМІННО – СПАСИБІ ПІДФАКУ

04.05.2021

Наша кафедра працює вже 29 років. За цей час у нас навчалися тисячі слухачів з різних країн. Кожен слухач – це доля і життя. Адже коли ми навчаємо мови, ми даємо можливість почати нове життя. Коли батьки відправляють своїх дітей на навчання в іншу країну, вони сподіваються, що їхні діти будуть в добрих і хороших руках. Ці руки – це наші викладачі, які допомагають адаптуватися слухачам в нових для них умовах життя, виявляють турботу і увагу в усьому.

Як живуть наші випускники? Сьогодні ми розповімо про деяких з них.

Докладніше
ОБМІН ДОСВІДОМ

ОБМІН ДОСВІДОМ

26.03.2021

Викладачі кафедри мовної підготовки ХНУРЕ прийняли участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «Новітні педагогічні технології у викладанні мов іноземним студентам», який відбувся в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

У програмі семінару були представлені лінгвістичний, соціолінгвістичний та лінгвокультурологічний аспекти викладання української та російської мов іноземним студентам з використанням інноваційних компʼютерних технологій та інтернет-ресурсів, а також методичні інновації у викладанні мов.

Докладніше
МАСНИЦЯ НА КАФЕДРІ

МАСНИЦЯ НА КАФЕДРІ

18.03.2021

Іноземці, що приїжджають до нашої країни с метою навчання, не тільки отримують освіту, а й знайомляться з історією та культурою України. Різдво, Новий рік – це перші свята, про які дізналися слухачі підготовчого відділення ХНУРЕ. У березні викладачі кафедри мовної підготовки розповіли про одне з найдавніших українських свят – Масницю (або Колодій). Слухачі дізналися про традиції святкування Масниці, народних гуляннях, які супроводжують це свято, а також про його їстівні символи – вареники та млинці. Викладачі кафедри поділилися своїми рецептами і маленькими хитрощами їх приготування та, звичайно, пригостили слухачів домашніми почастунками та подарували на пам’ять сувеніри.

Наприкінці тижня іноземні слухачі поринули в захоплюючу атмосферу народного гуляння в Центральному парку культури та відпочинку.

Докладніше
ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ХНУРЕ

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ХНУРЕ

26.02.2021

Аби відчути себе частиною єдиного цілого, відчути університет радіоелектроніки по-справжньому «своїм», важливо не тільки відвідувати заняття, але і брати активну участь в житті університету, і, звичайно, знати його історію. Відомо, що без минулого не зрозумієш сьогодення, і тому група іноземних слухачів підготовчого відділення вирушила в музей історії ХНУРЕ.

Слухачі оглянули частину експозиції, яку присвячено розробці вченими ХНУРЕ унікального високочутливого комплексу космічної апаратури МАРС. Здивувала їх інформація про те, що на честь нашого університету названа мала планета – 10681 ХТУРЕ.

Докладніше
ЕКСКУРСІЯ ДО ПЛАНЕТАРІЮ

ЕКСКУРСІЯ ДО ПЛАНЕТАРІЮ

15.02.2021

Слухачам підготовчого відділення Харківського національного університету радіоелектроніки цікаво все, що пов’язано з наукою і технікою. Дізнавшись, що найбільший у світі телескоп було створено у Харкові, а також що у місті є космічний освітній центр, наші слухачі відвідали харківський «Планетарій».

В екскурсії взяли участь іноземні громадяни з різних куточків світу: Марокко, Єгипту, Судану, Ємену, Йорданії, Коморських островів, Афганістану і Туреччини. Разом з викладачами кафедри мовної підготовки вони відвідали інтерактивну екскурсію у музеї космонавтики і уфології «Космос», де дізналися про аномальні зони планети, познайомилися зі стародавніми мапами зоряного неба, макетами небесних тіл, астрономічними і навігаційними приладами, з посланнями землян іншим цивілізаціям, з астрономічними даними про можливість життя в інших світах, спостереженнями льотчиків і космонавтів, знімками NASA і багатьма іншими унікальними експонатами.

Докладніше

День знайомства з ХНУРЕ

06.02.2021

13 лютого о 10:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчиняє свої двері і запрошує до себе на “День знайомства з ХНУРЕ” – це новий формат Дня відкритих дверей онлайн на каналі NURE TV.
https://youtu.be/7XBsIzCfm84
👍На Вас чекає:
📌Онлайн екскурсія університетом мрії;
📌Спілкування з Приймальною комісією про особливості вступної кампанії 2021 та правила прийому до ХНУРЕ;
📌Відповіді Приймальної комісії на будь-які питання щодо вступної кампанії 2021 від вступників та їх батьків;
📌Онлайн-зустрічі на платформі Google Meet з представниками факультетів та кафедр, які презентують кожну освітню програму та наддадуть відповіді всі ваші на запитання;
📌Розіграш подарунків від головного партнера заходу компанії NIX Solutions.
Вся необхідна інформація про вступ до провідного технічного ВНЗ України чекає на тебе у «День знайомства з ХНУРЕ», головне запам’ятай:
✍️13 лютого
✍️10:00
🎥NURE TV
⏰Онлайн зустрічі у Google Meet, з презентаціями освітніх програм почнуться о 11:20 та 12:20 та триватимуть 1 годину, чекайте на посилання та обирайте своє майбутнє разом з 🎯Першим серед кращих🎯
#Вступ2021 #абітурієнтХНУРЕ #ДеньЗнайомства

А поки чекаєш зустрічі з Першим серед кращих, ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

Докладніше
ТРУДНОЩІ КРАЩЕ ДОЛАТИ РАЗОМ

ТРУДНОЩІ КРАЩЕ ДОЛАТИ РАЗОМ

21.01.2021

Настав новий 2021 рік! Для багатьох іноземних студентів це ще один Новий рік, який вони зустрічають в Україні, за українськими традиціями та з українськими друзями. Але це час не тільки для свята і відпочинку, зустрічей і побажань, для багатьох це був також час активної підготовки до своєї першої сесії. Осінній семестр минулого, 2020 року не був легким. Більша частина занять проходила в дистанційному режимі, що додавало труднощів у вивченні нових предметів за фахом, а також в процесі вивчення мови. Адже що не кажи, а для студентів-іноземців саме знання мови країни, в якій вони навчаються, є необхідною умовою навчального процесу.

Викладачі кафедри МП ХНУРЕ поставилися з розумінням до труднощів, що виникли перед іноземними студентами. Приділяючи увагу кожному, диференційовано складаючи матеріали для дистанційного навчання, підсумком чого стали успішно складені іспити. І сьогодні кафедра мовної підготовки вітає своїх студентів з подоланням чергової сходинки з освоєння обраної ними спеціальності.

Докладніше
НОВИЙ РІК В УКРАЇНІ

НОВИЙ РІК В УКРАЇНІ

28.12.2020

Новий рік – одне з найулюбленіших усіма свят. Викладачі кафедри мовної підготовки провели тематичне заняття «Новий рік в Україні». На занятті іноземні слухачі підготовчого відділення ознайомилися з культурою святкування Нового року в Україні. Хлопців та дівчат цікавило як готуються до свята в українських родинах, які роблять подарунки і як минає святкова ніч.

Іноземні слухачі розповіли про зустріч Нового року в своїх країнах, про сімейні традиції і національні особливості.

Докладніше
ЕКСКУРСІЯ УНІВЕРСИТЕТОМ

ЕКСКУРСІЯ УНІВЕРСИТЕТОМ

10.12.2020

З самого початку навчання іноземним слухачам була проведена ознайомча екскурсія по нашому університету. Разом з викладачами кафедри вони пройшлися коридорами головного корпусу ХНУРЕ і побачили де знаходиться кабінет ректора, їдальня, кафе, бібліотека, актовий зал, студентський клуб, поверхами вище дізналися розташування факультетів і навчальних авдиторій ХНУРЕ. Особливо зацікавила іноземних слухачів інформація про наявність в університеті футбольної команди, що складається зі студентів-іноземців. Також викладачі ознайомили слухачів з правами і обов’язками учасників освітнього процесу, розповіли про правила поведінки в університеті і в гуртожитку.

Докладніше
ХНУРЕ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН

ХНУРЕ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН

30.11.2020

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує 6 грудня о 10 годині усіх охочих приєднатися до Дня відкритих дверей, який буде транслюватися в онлайн режимі на каналі NURE TV NURE TV. Ви зможете познайомитися з усіма факультетами та освітніми програмами університету, дізнатися про особливості вступної кампанії 2021 року, а також поставити питання представникам приймальної комісії ХНУРЕ. Ви матимете можливіть на власні очі побачити один з найкращих університетів нашої країни.

 

Докладніше