Кафедра мовної підготовки

Мова:

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ХНУРЕ

Аби відчути себе частиною єдиного цілого, відчути університет радіоелектроніки по-справжньому «своїм», важливо не тільки відвідувати заняття, але і брати активну участь в житті університету, і, звичайно, знати його історію. Відомо, що без минулого не зрозумієш сьогодення, і тому група іноземних слухачів підготовчого відділення вирушила в музей історії ХНУРЕ.

Слухачі оглянули частину експозиції, яку присвячено розробці вченими ХНУРЕ унікального високочутливого комплексу космічної апаратури МАРС. Здивувала їх інформація про те, що на честь нашого університету названа мала планета – 10681 ХТУРЕ.

Змістовна розповідь екскурсовода та численні експонати музею викликали в іноземних слухачів величезну зацікавленість. Сильно вразила пробита кулею каска часів 2-ї Світової війни. З радістю впізнав слухач з Лівану в одному з експонатів радіоприймач такий самий, який зберігається в його родині.

На цій екскурсії слухачі змогли не тільки краще пізнати Харківський національний університет радіоелектроніки, а й значно поповнити свій лексичний запас.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ХНУРЕ