Кафедра мовної підготовки

Мова:

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХНУРЕ

12 січня 2022 року делегати від кафедри мовної підготовки взяли участь у конференції трудового колективу Харківського національного університету радіоелектроніки. На конференції було розглянуто звіт ректора професора В.В. Семенця про результати виконання у 2021 році умов контракту №1-101 від 02.03.2017 року. Ректор відзначив досягнення та успіхи в освітньому процесі та науковому розвитку університету.

За результатами проведеної державної атестації закладів вищої освіти і науки, що належать до сфери Міністерства освіти і науки України в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності за науковими напрямами ХНУРЕ увійшов до числа 64 найкращих ЗВО України, що отримали державне фінансування на розвиток наукової діяльності.

Харківський національний університет увійшов у трійку найкращих технічних закладів вищої освіти Консолідованого рейтингу вишів в 2021 році, що оприлюднений Освіта.ua.

Багато уваги було приділено міжнародній діяльності.

У 2021 році зросла кількість іноземних студентів та іноземних слухачів, більшість з яких залишається на подальше навчання у нашому університеті.

Всього в університеті навчається 833 іноземців.