Кафедра мовної підготовки

Мова:

МАСНИЦЯ НА КАФЕДРІ

Іноземці, що приїжджають до нашої країни с метою навчання, не тільки отримують освіту, а й знайомляться з історією та культурою України. Різдво, Новий рік – це перші свята, про які дізналися слухачі підготовчого відділення ХНУРЕ. У березні викладачі кафедри мовної підготовки розповіли про одне з найдавніших українських свят – Масницю (або Колодій). Слухачі дізналися про традиції святкування Масниці, народних гуляннях, які супроводжують це свято, а також про його їстівні символи – вареники та млинці. Викладачі кафедри поділилися своїми рецептами і маленькими хитрощами їх приготування та, звичайно, пригостили слухачів домашніми почастунками та подарували на пам’ять сувеніри.

Наприкінці тижня іноземні слухачі поринули в захоплюючу атмосферу народного гуляння в Центральному парку культури та відпочинку.

Слухачам дуже сподобався святковий тиждень Масниці. Але особливо торкнув та здивував звичай в останній день просити у всіх прощення. Один із слухачів сказав, що коли кажеш «пробач, вибач», то стає легко на серці.

МАСНИЦЯ НА КАФЕДРІ