Кафедра мовної підготовки

Мова:

МУЗЕЙ, ЯКИЙ ВРАЖАЄ

Мабуть не знайдеться людини, яка б не цікавилася історією. Історія ж назавжди пов’язана з найвищими проявами людського генія: у культурі, мистецтві, літературі, науці.

ХХ століття увійшло в історію людської цивілізації як найбільш тривожне: революції, розпад і виникнення імперій, дві світові війни, перерозподіл територій…

Тому не випадково над проблемами оборони працювали найкращі фахівці, створюючи такі зразки військової техніки, яких ще не знав світ. Йдеться, насамперед, про танки, кораблі, літальні апарати.

Кафедра мовної підготовки завітала у дивовижний музей, де Історія постає у візуальному прояві: тут зібрані міні-моделі практично всіх існуючих поколінь танків, самохідок, тягачів тощо за весь час існування танкобудування – з початку ХХ століття і до нашого часу.

Кафедра МП дякує Авруніну Олегу Григоровичу – натхненнику та творцю цього чудового камерного музею. Його енциклопедичні знання, захопленість, занурення в тему експозиції дали потужний емоційний посил екскурсантам осмислити, доповнити, оновити свої знання, пробудив зацікавленість до історії нашої країни та Харкова у тому числі, де вироблялися вітчизняні види танків.

Бажаємо дивовижному музею процвітання та мріємо знову відвідати його.

МУЗЕЙ, ЯКИЙ ВРАЖАЄ