Кафедра мовної підготовки

Мова:

ТУТ ВСЕ НА ВІДМІННО – СПАСИБІ ПІДФАКУ

Наша кафедра працює вже 29 років. За цей час у нас навчалися тисячі слухачів з різних країн. Кожен слухач – це доля і життя. Адже коли ми навчаємо мови, ми даємо можливість почати нове життя. Коли батьки відправляють своїх дітей на навчання в іншу країну, вони сподіваються, що їхні діти будуть в добрих і хороших руках. Ці руки – це наші викладачі, які допомагають адаптуватися слухачам в нових для них умовах життя, виявляють турботу і увагу в усьому.

Як живуть наші випускники? Сьогодні ми розповімо про деяких з них.

Лаамарі Ноухала (Марокко, м. Елбруж), студентка 4-го курсу Національного фармацевтичного університету, спеціальність «Фармація».

У 2016 році я почала своє навчання на підготовчому відділенні факультету навчання іноземних громадян ХНУРЕ. У 2017 році я успішно закінчила його і вступила до Національного фармацевтичного університету на спеціальність «Фармація».

Я відмінниця. Вчитися – це завжди велика праця. Але без доброго знання мови я не досягла би сьогоднішніх успіхів. Мені допомагають мої знання і навички, які я здобула на підготовчому відділенні для іноземців ХНУРЕ.

На вибір моєї майбутньої професії вплинули мої батьки, яким я вдячна. Вони обрали Україну, тому що тут можна отримати якісну недорогу освіту, яка може конкурувати з вищою освітою інших країн світу. Зараз я вчуся на 4 курсі. У мене залишається ще один рік навчання і дуже важливий іспит «Крок», який, я гадаю, складу добре. Після закінчення університету хочу повернутися на батьківщину і відкрити аптеку, лабораторію з виготовлення косметики. Все це буде!

Дуже дякую моїм викладачам підготовчого відділення ХНУРЕ, тому що все починалося тут.

Сулейман Арслан (Туреччина, м. Артвин). Випускник підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства ХНУРЕ, менеджер з туризму і гід в Туреччині.

До вступу на ПВ ХНУРЕ я вивчав російську мову в Білорусі. Але тільки в Україні, в Харкові, на підготовчому відділенні для іноземців ХНУРЕ я отримав відмінне знання мови. Приїхати до Харкова мені порекомендували мої друзі, які тут навчалися. І я зробив правильний вибір. Я вивчав мову моєї майбутньої професії – менеджера і гіда з туризму. Моя батьківщина Туреччина. Це країна туризму і відпочинку, тому ця професія дуже затребувана.

Я вже працюю за фахом і це завдяки доброму володінню мовою, яке мені дали мої викладачі ХНУРЕ. Дуже дякую за знання і турботу!

Елмагхрбі Фатма (Єгипет, м. Олександрія). Студентка 1-го курсу Харківської академії фізкультури, спеціальність «Фізична терапія і здоров’я людини».

Мій батько – лікар-реабілітолог і працює в найбільшому реабілітаційному центрі Олександрії в Єгипті. Я хочу продовжити сімейну династію лікарів-реабілітологів, тому я приїхала до України, до Харкова. Тут я вступила до ХНУРЕ, на підготовче відділення для іноземців, де зустріла кваліфікованих і досвідчених викладачів. Надалі я планую закінчити магістратуру, написати дисертацію і пройти практику в Україні за своєю спеціальністю, тому що потім я буду працювати з моїм батьком. Велике спасибі моїм викладачам. Вони багато чого мене навчили.

Ель Мустакім Юнес (Марокко, м. Агадір). Студент 3-го курсу ХНУРЕ, факультет ЕЛБІ, спеціальність «Біомедична інженерія».

Мене завжди цікавила IT-сфера. Сучасний напрямок, великий запит на спеціалістів. А ще я захоплювався медициною. Тому мені потрібно було вибрати такий університет і таку спеціальність, де б я зміг поєднати IT-сферу і медицину. Таким університетом виявився ХНУРЕ. Я ознайомився з сайтом ХНУРЕ (https://nure.ua/en/) і вибрав для себе факультет, який повністю відповідав моїм інтересам. Для навчання в університеті я повинен був спочатку вивчити мову, тому я вступив до підготовчого відділення для іноземців та ОБГ. Тут я вивчав мову і зміцнював свої базові знання з математики, фізики, хімії та інформатики.

Я вдячний моїм викладачам за все, чому вони мене навчили. І зараз у вільний час я із задоволенням приходжу до них. Ми багато спілкуємося, говоримо про життя, про перспективи на майбутнє.

Я планую вступити до аспірантури і займатися наукою. Мої майбутні дослідження стануть у нагоді під час створення штучних протезів і створення органів, які допоможуть людям з обмеженими можливостями. Здобувши освіту в ХНУРЕ, я знаю, що зможу втілити мою мрію в життя.

Канан Даглішь (Туреччина, м. Ізмір). Студент 4-го курсу ХНУРЕ, факультет інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту, спеціальність «Економічна кібернетика».

У 2016 році я приїхав в Україну, в місто Харків і вступив на навчання до підготовчого відділення факультету навчання іноземних громадян ХНУРЕ. Спочатку мова мені здалася дуже складною, але завдяки викладачам я добре опанував її. Рік навчання на ПВ пролетів дуже швидко. І ось я вже на 4-му курсі. Після навчання я повернуся на батьківщину, де хочу почати працювати в туристичному бізнесі. Знання, які я отримав на підготовчому відділенні та на своєму факультеті, допоможуть мені стати успішним і відкрити власний бізнес.

ТУТ ВСЕ НА ВІДМІННО – СПАСИБІ ПІДФАКУ